Bayan İlahi Grubu Bayan Kına Gecesi

Sadece kadınlardan oluşan  profesyonel Konya Bayan İlahi Grubu, başta kadınlara yönelik kına geceleriniz olmak üzere bayanlar için tasarladığınız tüm organizasyonlarda hizmet vermektedir. Tüm özel günleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi isteyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekibimiz sadece Konya merkezinde değil, Ahırlı bayan ilahi grubu, Akören bayan ilahi grubu, Akşehir bayan ilahi grubu, Altınekin bayan ilahi grubu, Beyşehir bayan ilahi grubu, Bozkır bayan ilahi grubu, Cihanbeyli bayan ilahi grubu, Çeltik bayan ilahi grubu, Çumra bayan ilahi grubu, Derbent bayan ilahi grubu, Derebucak bayan ilahi grubu, Doğanhisar bayan ilahi grubu, Emirgazi bayan ilahi grubu, Ereğli bayan ilahi grubu, Güneysınır bayan ilahi grubu, Hadim bayan ilahi grubu, Halkapınar bayan ilahi grubu, Hüyük bayan ilahi grubu, Ilgın bayan ilahi grubu, Kadınhanı bayan ilahi grubu, Karapınar bayan ilahi grubu, Karatay bayan ilahi grubu, Kulu bayan ilahi grubu, Meram bayan ilahi grubu, Sarayönü bayan ilahi grubu, Selçuklu bayan ilahi grubu, Seydişehir bayan ilahi grubu, Taşkent bayan ilahi grubu, Tuzlukçu bayan ilahi grubu, Yalıhüyük bayan ilahi grubu, Yunak bayan ilahi grubu ile Konya genelinde hizmet vermektedir.

Konya ve çevresindeki bayanlar yönelik organizasyonlar için lütfen bizimle irtibata geçin. Sizin için en uygun programı en uygun fiyat ile size sunalım. Kaliteden ödün vermeden profesyonel hizmet için çalışıyoruz.