Konya Kına Gecesi

Kına ekibimiz ile kına gecelerinize renk gelecek. Sizleri de Tecrübelerimizden yararlanmaya davet ediyoruz. Konya Kına Ekibi olarak canlı enstrümanlar eşliğinde profesyonel ekibimizle bu işi rakipsiz olarak yapıyoruz.

Ekibimiz sadece Konya merkezinde değil, Ahırlı kına ekibi, Akören kına ekibi, Akşehir kına ekibi, Altınekin kına ekibi, Beyşehir kına ekibi, Bozkır kına ekibi, Cihanbeyli kına ekibi, Çeltik kına ekibi, Çumra kına ekibi, Derbent kına ekibi, Derebucak kına ekibi, Doğanhisar kına ekibi, Emirgazi kına ekibi, Ereğli kına ekibi, Güneysınır kına ekibi, Hadim kına ekibi, Halkapınar kına ekibi, Hüyük kına ekibi, Ilgın kına ekibi, Kadınhanı kına ekibi, Karapınar kına ekibi, Karatay kına ekibi, Kulu kına ekibi, Meram kına ekibi, Sarayönü kına ekibi, Selçuklu kına ekibi, Seydişehir kına ekibi, Taşkent kına ekibi, Tuzlukçu kına ekibi, Yalıhüyük kına ekibi, Yunak kına ekibi ile Konya genelinde hizmet vermektedir.

Kına gecelerinizi profesyonel ekibimiz ile size özel planlıyoruz. Konuklarınız kimi zaman hüzünlenirken kimi zaman eğlenceye doyacaklar. Kına gecenize özel yapılan tasarımlar ve size özel planlamalarımız ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

Bizimle çalışmak, teklif veya ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. 7/24 açık WhatsApp ve telefon hattımız: 0505 532 3140.

Sizden aldığımız tecrübe ile sizin için en iyisini yapmak için çalışıyoruz… Konya İlahi Grubu… Kalitenin değişmeyen adresi…