Konya Semazen Ekibi

Semazen ekiplerimiz ile düğünlerinize ve diğer organizasyonlarınıza manevi bir hava katabilirsiniz. Konya Semazen Ekibi olarak eğitimli semazenlerimiz ile profesyonel olarak çalışıyoruz. Konya Semazen Ekibi sadece Konya merkezinde değil, Ahırlı semazen ekibi, Akören semazen ekibi, Akşehir semazen ekibi, Altınekin semazen ekibi, Beyşehir semazen ekibi, Bozkır semazen ekibi, Cihanbeyli semazen ekibi, Çeltik semazen ekibi, Çumra semazen ekibi, Derbent semazen ekibi, Derebucak semazen ekibi, Doğanhisar semazen ekibi, Emirgazi semazen ekibi, Ereğli semazen ekibi, Güneysınır semazen ekibi, Hadim semazen ekibi, Halkapınar semazen ekibi, Hüyük semazen ekibi, Ilgın semazen ekibi, Kadınhanı semazen ekibi, Karapınar semazen ekibi, Karatay semazen ekibi, Kulu semazen ekibi, Meram semazen ekibi, Sarayönü semazen ekibi, Selçuklu semazen ekibi, Seydişehir semazen ekibi, Taşkent semazen ekibi, Tuzlukçu semazen ekibi, Yalıhüyük semazen ekibi, Yunak semazen ekibi ile Konya genelinde hizmet vermektedir.

İslami düğün ile düğünlerinize manevi bir hava katıyoruz. Konya Semazen Ekibi ile düğünleriniz farkını hissettirecek. Konya İslami Düğün ekibimiz sadece Konya merkezinde değil, Ahırlı İslami Düğün, Akören İslami Düğün, Akşehir İslami Düğün, Altınekin İslami Düğün, Beyşehir İslami Düğün, Bozkır İslami Düğün, Cihanbeyli İslami Düğün, Çeltik İslami Düğün, Çumra İslami Düğün, Derbent İslami Düğün, Derebucak İslami Düğün, Doğanhisar İslami Düğün, Emirgazi İslami Düğün, Ereğli İslami Düğün, Güneysınır İslami Düğün, Hadim İslami Düğün, Halkapınar İslami Düğün, Hüyük İslami Düğün, Ilgın İslami Düğün, Kadınhanı İslami Düğün, Karapınar İslami Düğün, Karatay İslami Düğün, Kulu İslami Düğün, Meram İslami Düğün, Sarayönü İslami Düğün, Selçuklu İslami Düğün, Seydişehir İslami Düğün, Taşkent İslami Düğün, Tuzlukçu İslami Düğün, Yalıhüyük İslami Düğün, Yunak İslami Düğün ile Konya genelinde hizmet vermektedir.

Semazenlerimiz profesyonel ve eğitimli olup işlerini layıkıyla yapmaktadırlar. Ortalama bir semazen gösterisi yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Semazenlerimiz ezgiler eşliğinde huşu içinde sema gösterilerini icra ederken sizi, sevdiklerinizi ve konuklarınızı izlemeye doyamayacağınız bu maneviyatı yaşamaya davet ediyoruz.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Kalitenin değişmeyen adresi… Konya İlahi Grubu… 0505 532 31 40