Çağlayan Organizasyon olarak başta Konya İlahi Grubu olmak üzere Konya Semazen Ekibi, Konya Sünnet Düğünü, Konya Dini Düğün, Konya İlahili Düğün, Konya İslami Düğün gibi organizasyonlarımızla en güzel günlerinizde sizinle olmaktan onur duyuyoruz… Gruplarımız sadece Konya ile sınırlı olmayıp çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da faaliyet göstermektedir. Organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve mutlu gününüzü birlikte planlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katalım… Konya İlahi Grubu – Çağlayan Organizasyon – 0505 532 3140

adana_ilahi_grubu_4

Konya İlahi Grubu

“Grup Çağlayan” ve Çağlayan Organizasyon olarak tam 30 yıldır her geçen gün artan hizmet kalitemiz ve müşteri odaklı çözümlerimizle en güzel günlerinizde Konya’da İslami Düğün, Konya’da ilahili düğün, Konya’da nişan kına ve sünnet gibi birçok organizasyonda solistimiz İsmet BAL öncülüğünde Konya İlahi Grubu ile sizlerleyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle 0505 532 3140 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz…

Konya Semazen Ekibi

Konya Semazen Ekibi başta Konya olmak üzere Konya’nın tüm ilçelerinde ve çevre illerinde hizmet vermektedir. Konya Semazen Ekibi” profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile mutluluğunuza ilahi bir ahenk katacak… Özel anlarınız manevi hava ile bütünleşecek ve eşsiz bir şölene şahit olacaksınız.

adana_semazen_ekibi
adana_canli_orkestra

İslami Düğün

Dini Düğün

İslami Nişan

Konya İlahi Grubu ve Çağlayan Organizasyon profesyonel ekibiyle en mutlu gününüz olan İslami DüğünDini Düğün ve dini nişan günlerinizde canlı enstrüman beraberinde Konya Tasavvuf Musikisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca sayamadığımız daha bir çok il de ekiplerimiz bulunmaktadır.

Kına Organizasyonu

Bayan İlahi Grubu

Kına Organizasyonu ile kına gecelerinde bayanlara yönelik hizmetler vermekteyiz. Kına tahtı ve kına tahtı süslemesi, mekan ve masa sandalye süslemeleri, bayan ilahi grubu, bayan tasavvuf grubu ve profesyonel nedime hizmeti, kına ve kına malzemeleri bu hizmetlerden bazılarıdır. 

Hizmetlerimizi Konya Kına Organizasyonu ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.

adana_canli_orkestra
snnet_dn

İslami Sünnet

Konya İslami Sünnet ekibi çocuklarınızın sünnet törenlerinde yeniçeri, sünnet tahtı, Nasreddin Hoca, palyaço, ibiş ile memiş ve tiyatro ekibiyle hizmet vermektedir. Konya Sünnet Düğünü ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.